Tävla om blåslampor från Sievert!

Grattis Yvonne Nilsson från Hisselektra AB, som vann tävlingen!
Tävla om blåslampor från Sievert!

Vad?
Handyjet är en universell blåslampa, perfekt för användningsområden som att tända braskaminen eller marschallerna, enklare lödarbeten, färgborttagning, upptining och matlagning

Powerjet är en lätt och smidig blåslamp för proffs och hobbyanvändare med standardbrännare 8704 som fungerar utmärkt för mjuklödning, färgborttagning, tennspackling och att lossa bultar.

När?
Tävlingen pågår från 8 dec fram till 25 jan.

Hur?
Lös korsordet i DMH 11-2020 (kan även laddas ner här) och registrera ”nycklarna” nedan. Vinnare kontaktas per mail eller telefon senast en vecka efter avslutad tävling. Lycka till!

De rätta svaren från DMH korsord nr. 10-2020 finns att hitta här.

Förnamn *
Efternamn *
Adress *
Postnummer *
Ort *
Företag
Telefon *
Email *
Nyckel 1 *
Nyckel 2 *
Skicka

SKRIVEN AV
DMH
Sedan starten har DMH - Den Moderna Hantverkaren publicerat mängder av artiklar, nyheter, reportage och tester för den professionella hantverkaren. Tidningen uppstod ur behovet av en riktig branschtidning för skickliga yrkesmän.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras.

FLER TÄVLINGAR

VISA FLER